« BJMK | Tavas izaugsmes spārni

BJMK vasaras nometne

BJMK JAUNO MŪZIĶU NOMETNE 2023 TIEK OFICIĀLI IZZIŅOTA!:)

Šovasar jau 18. gadu notiks BJMK Jauno mūziķu nometne, kurā iespējams piedalīties jebkura vecuma bērniem un jauniešiem, kuri jau spēlē kādu mūzikas instrumentu vai dzied!

Nometnes pasniedzēju sastāvs: Endijs Rožkalns, Ervīns Ramiņš, Dairis Petrauskis, Rihards Lībietis, Indars Markots, Laura Švītiņa, Zane Rožkalna, Ieva Reinberga, Sandis Kallions, Dāvis Dzintars un vēl kāds īpašais viesis :)

Nometnes norises laiks: 22. jūlijs 2023.– 28. jūlijs. 2023.

Nometnes norises vieta: Tērvete, atpūtas komplekss “Auziņas”.

Sadzīves apstākļi: Diennakts nometne! Nakšņošana drošā, labi ventilējamā armijas teltī ar gultām. jāņem savas guļammaiss, vai sega+gultas veļa. Pieejamas dušas un wc. Nodarbības brīvā dabā un nojumēs.

Nometnes dalības maksa: BJMK audzēkņiem 290,00 Eur (vai 270,00 ja no vienas ģimenes piedalās vairāki bērni)
dalībniekiem, kas nav BJMK audzēkņi -330,00 Eur

Īsumā par nometnes programmu:
Kā ik gadu BJMK vasaras nometnes galvenais mērķis ir sniegt dalībniekiem jaunas mūzikas zināšanas, pieredzi un iedvesmu. Nometnē varēs papildināt savas zināšanas vai no jauna sākt apgūt estrādes vokālu, klasisko, akustisko un elektrisko ģitāru, bungas un basģitāru. Katru dienu notiks divas vai trīs  mūzikas nodarbības. Papildus tam nometnes dalībnieki tiks iesaistīti dažādos ansambļos, un arī ansambļa mēģinājums notiks katru dienu. Nometnes noslēgumā, 28. jūlijā, nometnes dalībnieki sniegs koncertu!

Papildus intensīvajam mūzikas nodarbību grafikam, nometnē tiks piedāvātas arī izklaidējošas aktivitātes: jau neiztrūkstoši BJMK nometnēs jautrākais pasākums ir talantu vakars vai popiela :) Jautrā un aizraujošā viktorīna! Arī šogad  kāda no šīm jautrajām atrakcijām netiks izlaista!! Dosimies tuvākā  vai tālākā pārgājienā pa burvīgo Tērvetes dabas parku. Pavadīsim harmonisku laiku pie dabas, skatīsimies kino un spēlēsim spēles – gan muzikālas, gan vienkārši izklaidējošas! Programmā arī ik rīta vingrošana un brīvā laika sporta spēles.

Nometnes dalībnieki trīs reizes dienā ieturēs veselīgu, garšīgu maltīti.

Lai pieteiktos nometnei, dalībnieka vecākiem kopā ar dalībnieku jāaizpilda pieteikuma anketa un jāieskaita nometnes organizatoru – SIA BJMK kontā pirmā iemaksa EUR 100,- apmērā līdz 3. jūlijam. (Banka: Luminor Kods:  RIKOLV2X   Konta nr.:  LV02RIKO0000082629519)

NOMETNES PIETEIKUMA ANKETA ŠEIT:

https://forms.gle/ydkwcSE2Vd9foCZ46

Nepieciešamie dokumenti:

  • ārsta izziņa, NE VECĀKA KĀ 7 DIENAS PIRMS NOMETNES SĀKUMA,  kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes un nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām, kā arī ar informāciju par saņemtajām potēm
  • līgums par dalību nometnē (nosūtīsim elektroniski laikā no 10.-20. jūlijam)
  • vecāku parakstīta nometnes pieteikuma anketa (nosūtīsim elektroniski laikā no 10.-20. jūlijam)
  • vecāku un dalībnieka izlasīti un parakstīti nometnes iekšējās kārtības un drošības noteikumi (nosūtīsim elektroniski laikā no 10.-20. jūlijam)


Kas var piedalīties?
Piedalīties var bērni un jaunieši, kam interesē mūzika, īpaši rokmūzika. Aicināti visi, kas jau dzied vai spēlē bungas, elektrisko, akustisko vai klasisko ģitāru, ukuleli vai basģitāru.


Nometne, BJMK pieredze
BJMK komandai ir 18 gadu pieredze muzikāla satura nometņu veidošanā dažādām vecuma grupām un ar dažādu muzikālo kontekstu. Kopumā ar panākumiem notikušas jau vairāk kā 20 radoša satura nometnes.

Šovasar BJMK rokskola atkal organizē nometni jauniešiem, kam sirdij tuva ir populārā mūzika, īpaši akcentējot rokmūziku. Līdz šim BJMK organizētajās jauno mūziķu nometnēs galvenais mērķis ir bijis konkrētu skaņdarbu sagatavošana – noslēguma koncertam, strauja zināšanu papildināšana un komunikācijas veidošana jauno mūziķu vidū. Bet pēdējos gados piedāvājam jauniešiem veikt audio ierakstus, kas atspoguļo nometnē apgūtās jaunās prasmes.

BJMK komandai ir bijusi iespēja smelties daudzas lieliskas idejas no Eiropas līmeņa projektiem un semināriem, kuros BJMK pārstāvji ir piedalījušies – par neformālās izglītības metodēm, dalībnieku saliedētību, procesa veidošanu, utt.

Muzikālajā jomā – BJMK pasniedzēji ir ieguvuši labu pieredzi par mācīšanas metodēm, par lietām, kuras, reālajā dzīvē jauniešiem muzicējot, ir visbūtiskāk zināt. Pasniedzēji ir paši izstrādājuši mācību programmas, ņemot vērā vidējo jauniešu zināšanu līmeni un apgūšanas spējas – tas viss bijis iespējams pateicoties 18 gadus ilgai pieredzei, vadot pašiem savu skolu, – BJMK Rokskolu.

Šīs zināšanas un pieredzi vēlamies likt lietā nometnes pilnvērtīga un interesanta satura veidošanā.